Behance Portfolio Review Week 3

Dostałem takie oto zaproszenie:

W ramach Behance Portfolio Review Week, chcielibyśmy zaprosić wszystkich artystów do udziału w wydarzeniu odbywającym się w Gdańsku 8 listopada 2013, o godzinie 18:00 w Parku Naukowo Technologicznym w Gdańsku.
Wszelkie informacje dotyczące konferencji będą publikowane na stronie: http://cgworkshop.org/beta/behance-meetup-2/ Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W celu rejestracji, prosimy kontakować się z CG Workshop na adres: behancemeetup@cgworkshop.org. Zapraszamy wszystkich kreatywnych i do zobaczenia na miejscu!

Ja się tam wybieram, idzie ktoś? Z nieoficjalnych źródeł wiem, że spodziewać się można takich sław jak np. K. Bagiński z Platige Image, itp.

3 thoughts on “Behance Portfolio Review Week

 1. Odpowiedz Danton Lis 9,2013 10:09

  Czyli co Piotrze nie potraktowali ciebie (nas):)) jako stada dzieci kwiatów jeżdżących pomalowanym volkswagenem ogórkiem.???

  Kurna tracimy image:)))))

 2. Odpowiedz piotao Lis 9,2013 00:14

  Hej, byłem, właśnie wróciłem, i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście spotkanie było po to, aby różni ludzie z różnych dziedzin spotkali się ze sobą, zatem byli artyści, biznes, naukowcy, sporo studentów, i towarzystwo raczej związane ze środowiskiem Windows i autodesk, czyli programy i narzędzia dość mocno sprofilowane na biznes i komercjalizację. Dobrze, że mogłem w takim środowisku powiedzieć o Polskim Kursie Blendera i podkreślić, że siła tego środowiska bierze się z jego dostępności za free i polega na ludziach, którzy tworzą i społeczność, i Blendera. Powiedziałem też sporo o Blender Foundation i pewnej filozofii, która stoi za ruchem OpenSource. Odniosłem wrażenie, że to co mówiłem zostało przyjęte dość pozytywnie. Spodobała się idea PKB, że potrzebujący przychodzą z zadaniami, a my możemy się uczyć Blendera pomagając im i tworząc konkretne produkcje.
  Poznałem sporo nowych osób, np. Jarka z komentarza powyżej, który okazał się moderatorem i współtwórcą serwisu max3d :) oraz sporo innych niezwykłych ludzi. Złapano mnie i posadzono na sofie, żebym odpowiedział na pytania do jakiegoś wywiadu. Okazało się też, że sporo osób próbowało się uczyć lub uczy się Blendera :) Chociaż nie wiem, czy to nie była podpucha :) heheh. Pozytywne spotkanie i dużo fajnej energii się wyzwoliło. Zawsze gdy spotykają się ludzie z różnych dziedzin, pojawiają się też nowe ciekawe pomysły. Myślę, że gdy za jakiś czas będzie podobne spotkanie, i dostanę zaproszenie, to też się na nie wybiorę. :) Dziękuję organizatorom i pozdrawiam!

 3. Odpowiedz Jarosław Cimoch Wrz 30,2013 14:29

  Ja się wybieram ! :)

A Ty co o tym myślisz?