Forum Polskiego Kursu Blendera

Kurs Blendera dla wszystkich Polaków!

Nauka wizualizacji architektury

Autor Wątek: Nauka wizualizacji architektury  (Przeczytany 821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mili120

• Przybysz
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • jestem tu nowy!
Nauka wizualizacji architektury
« dnia: 20170225, 16:02:51 »
Witam. Od paru dni zaczęłam przeglądać tutoriale PKB. Chciałabym się nauczyć wykonywania fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych i tu pojawia się moje pytanie: Czy nauczę się tego z tego kursu? Widzę że tutoriali jest tu na prawdę mnóstwo jednak nie widzę takich typowo pod wizualizacje arch. Może ktoś podpowie na jakich tutorialach warto się skupić?

Offline Guziczek101

• Użytkownik
  • *
  • Reputacja +10/-0
  • Gadu Gadu: 11072678
Odp: Nauka wizualizacji architektury
« Odpowiedź #1 dnia: 20170313, 23:03:44 »
Rob Tuytel zrobil kilka tutkow o architekturze na YT a jego kurs na Udemy jest naprawde swietny (kosztuje majatek bez promocji £125, ale Udemy robi co i rusz promocje i mozna go kupic czesto za 10% naprawde dobrze wydane pieniazki 33.5 godz filmow i jego ksiazka)
Wayward Art Company zrobil kurs o Archviz w BlenderGame ma tez kilka innych ciekawych filmow
Cryonetic Studio na YT ma kurs 30+ filmow o architekturze  (Combo Gimp+Blender+Unreal Engine)
jest tez uwielbiany przez wielu Andrew Price vel Andrzej Cena ale to nie to samo co na poczatku.

Offline Tombom

• Aktywny użytkownik
  • *
  • Reputacja +43/-6
« Odpowiedź #2 dnia: 20170314, 09:33:14 »
Aktualnie, jeszcze przez jeden dzień, za 15 ojro

https://www.udemy.com/blender-environments/

Offline robson6666

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +4/-0
  • jestem tu nowy!
« Odpowiedź #3 dnia: 20170628, 14:04:06 »
Rob Tuytel zrobil kilka tutkow o architekturze na YT a jego kurs na Udemy jest naprawde swietny (kosztuje majatek bez promocji £125, ale Udemy robi co i rusz promocje i mozna go kupic czesto za 10% naprawde dobrze wydane pieniazki 33.5 godz filmow i jego ksiazka)
Wayward Art Company zrobil kurs o Archviz w BlenderGame ma tez kilka innych ciekawych filmow
Cryonetic Studio na YT ma kurs 30+ filmow o architekturze  (Combo Gimp+Blender+Unreal Engine)
jest tez uwielbiany przez wielu Andrew Price vel Andrzej Cena ale to nie to samo co na poczatku.

Jeśli mowa o Andrzejku, mówisz że to nie to samo co podałeś. Masz na myśli, że to niższy poziom tutoriali?
Wcześniej rozważałem tylko Architecture Academy, czy do profesjonalnych wizualizacji bardziej nada się kurs z Udemy?

Offline Guziczek101

• Użytkownik
  • *
  • Reputacja +10/-0
  • Gadu Gadu: 11072678
« Odpowiedź #4 dnia: 20170628, 18:53:17 »
Nie mialem mozliwosci obejrzec Architecture Academy (wybralem Roba Tuytela taniej :D ) co do Andrzeja to odnosilem sie do Tutkow z YT i jakos poziom tych tutkow spadl drastycznie rozumiem ze on chce sprzedac jak najwiecej swoich kursow i addonow bo z tego zyje, ale w moim odczuciu gosc sie wypalil zwlaszcza gdy porownamy jego stare tutki na YT.

Offline djtartak

• Użytkownik
  • *
  • Reputacja +28/-1
  • One Blend to rule them all...
    • osobiste portfolio
« Odpowiedź #5 dnia: 20170629, 10:07:42 »
gość nie tyle się wypalił co zmienił zajęcie

zaczynał jako samotny kreator bloga z tutkami do blendera - i temu poświęcał czas
teraz zajmuje się rozwijaniem biznesu full time
i nie dziwię się ze brak mu czasu na przyłożenie się do tutków

ot zmiana priorytetów...

za to teksturki na poliigon są naprawdę dobre.
po prostu zmieniły się kluczowe produkty... no i "cena" też...
Przyjechałem do Kaszubii, zobaczyć what it renders
And I saw what Biribomba does it blend me wit' da Blenders

Tags:

© Polski Kurs Blendera, CC-BY, 2014