Galeria PKB 9

Prace, które zebrałem w tej galerii powstawały na przełomie ponad 10 ostatnich lat. Oczywiście wybrałem tylko niektóre. Zapraszam do oglądania i krytyki!

9 thoughts on “Galeria PKB

 1. Odpowiedz Krzysiek Paź 23,2017 19:38

  Panie Piotrze, dziękuję za wspaniałe materiały do nauki, ciągle na czasie. Jestem pełen podziwu :)

 2. Odpowiedz Fantasmagorianin Paź 12,2014 21:29

  Kiedy dowiedziałem się o istnieniu tego darmowego narzędzia postanowiłem zagłębić się w tajniki tego programu. Ja również pragnę podziękować za udostępnienie znaczącej wiedzy i kluczowych wskazówek do obsługi tego narzędzia. Zaczynam intensywne szkolenie. Mam nadzieję, że dotrwam do tworzenia perfekcyjnych wizualizacji. Pozdrawiam Panie Piotrze.

 3. Odpowiedz Zajeczyca Cze 7,2014 10:09

  Kwiatki ze szkła – MEGA!

 4. Odpowiedz guruguru Cze 1,2014 23:10

  Szanowny Piotrze, wielkie dzięki za te lekcje z których udało mi się już skorzystać i z góry dziękuję za następne z których w razie potrzeb będę korzystał. Za jakiś czas pewnie pochwalę się tym co udaje mi się dzięki Twojej pomocy robić. Tymczasem Blender jest dla mnie narzędziem do wizualizacji pewnych projektów, ale czuje, że przeradza się w pasję…. Masz w tym swój udział.
  pozdrawiam z Poznania

 5. Odpowiedz Monika Paź 1,2013 00:28

  Sklanki, monety. Szok. :O

 6. Odpowiedz Remik Wrz 7,2013 10:06

  Świetne prace. Bardzo podobają mi się te karafki. Wzory na nich są teksturą, czy są wymodelowane? To zadanie dla studentów z kostkami też świetnie wygląda i pokazuje, że nieraz z bardzo prostych rzeczy można zrobić ciekawą kompozycję.

 7. Odpowiedz ruda ryba Cze 13,2013 23:59

  ….Swietnie dopracowywuje pan wszystkie szczegoly w swoich pracach.Mistrzowsko potrafi pan oszukac oko. Jestem pod wrazeniem, co moze pan pomoc mi jeszcze wyczarowac:)
  Dziekuje za te strone, znalazlam na niej to, co chodzilo mi po glowie a bylo do tej pory nieuchwytne i niezrozumiale do konca. A tutoriale….sa fantastycznie opowiedziane!

A Ty co o tym myślisz?