Behance Portfolio Review Week

Dostałem takie oto zaproszenie:
W ramach Behance Portfolio Review Week, chcielibyśmy zaprosić wszystkich artystów do udziału w wydarzeniu odbywającym się w Gdańsku 8 listopada 2013, o godzinie 18:00 w Parku Naukowo Technologicznym w Gdańsku. Wszelkie informacje dotyczące konferencji będą publikowane na stronie: http://cgworkshop.org/beta/behance-meetup-2/ Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W celu rejestracji, prosimy kontakować się z CG Workshop na adres: behancemeetup@cgworkshop.org. Zapraszamy wszystkich kreatywnych i do zobaczenia na miejscu!
Ja się tam wybieram, idzie ktoś? Z nieoficjalnych źródeł wiem, że spodziewać się można takich sław jak np. K. Bagiński z Platige Image, itp.
ID: 3527

Wasze przemyślenia

Czyli co Piotrze nie potraktowali ciebie (nas):)) jako stada dzieci kwiatów jeżdżących pomalowanym volkswagenem ogórkiem.???
Kurna tracimy image:)))))

Hej, byłem, właśnie wróciłem, i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście spotkanie było po to, aby różni ludzie z różnych dziedzin spotkali się ze sobą, zatem byli artyści, biznes, naukowcy, sporo studentów, i towarzystwo raczej związane ze środowiskiem Windows i autodesk, czyli programy i narzędzia dość mocno sprofilowane na biznes i komercjalizację. Dobrze, że mogłem w takim środowisku powiedzieć o Polskim Kursie Blendera i podkreślić, że siła tego środowiska bierze się z jego dostępności za free i polega na ludziach, którzy tworzą i społeczność, i Blendera. Powiedziałem też sporo o Blender Foundation i pewnej filozofii, która stoi za ruchem OpenSource. Odniosłem wrażenie, że to co mówiłem zostało przyjęte dość pozytywnie. Spodobała się idea PKB, że potrzebujący przychodzą z zadaniami, a my możemy się uczyć Blendera pomagając im i tworząc konkretne produkcje.
Poznałem sporo nowych osób, np. Jarka z komentarza powyżej, który okazał się moderatorem i współtwórcą serwisu max3d 🙂 oraz sporo innych niezwykłych ludzi. Złapano mnie i posadzono na sofie, żebym odpowiedział na pytania do jakiegoś wywiadu. Okazało się też, że sporo osób próbowało się uczyć lub uczy się Blendera 🙂 Chociaż nie wiem, czy to nie była podpucha 🙂 heheh. Pozytywne spotkanie i dużo fajnej energii się wyzwoliło. Zawsze gdy spotykają się ludzie z różnych dziedzin, pojawiają się też nowe ciekawe pomysły. Myślę, że gdy za jakiś czas będzie podobne spotkanie, i dostanę zaproszenie, to też się na nie wybiorę. 🙂 Dziękuję organizatorom i pozdrawiam!