/  Forum  /  Hardware  /  Nowości i nowinki sprzętowe  /  Intel Realsence

Intel Realsence

#0 Intel Realsence

#34674, 20151001, 00:38:24
HURRA!!!!

Ton Roosendaal osobiście wyśle mi skaner 3d do testów - okazało się, że Intel zasponsorował BI i Ton jakiś czas temu rozesłał list do ludzi z prośbą o opis swoich pomysłów i zapotrzebowania, oraz tego, co można spróbować zrobić z tym nowym sprzętem. Napisałem do Niego dość długi list, i nagle... :

Cytat: Ton Roosendaal
Our good friends at Intel contacted me with the question if I could help organizing a hardware seed
 to Blender developers and (technical) artists. It's for "Realsense F200", their newest 3d camera - meant
 as 3D scanner and input device for motion tracking and many other innovative applications.
 https://software.intel.com/en-us/realsense/home

Po mojej odpowiedzi na to wezwanie przyszła tylko krótka konfirmacja:

Hi Piotr,
 Thanks for the proposal. I didn't expect so much enthusiasm :) But you present a good case!
 I let you know more soon.

poczekałem trochę, zapomniałem już, skupiony na organizacji Dnia Blenderowego, i nagle przyszła odpowiedź:

Hi Piotr,
 Intel said yes! Just send me an address to send the box to (it's 10 x 10 x 20 cm, not big).
 Please write the address in a way we can print it on the package :)
 Shipping then will happen early next week.

A więc!!! Jednak!!! Teraz będziemy na wydziale kombinować, jak to zmusić do pracy z Blenderem, bo Intel jak zwykle olał społeczność Linuxową... Może ktoś z Was ogarnia takie klimaty?
-piotr-

Piotr

Administrator, Ekspert
*
3960 193 8
BFCT

#1 Odp: Intel Realsence

#34677, 20151001, 08:10:46
Może być ciekawa zabawa.
Nie ważne ile razy upadłeś, ważne ile razy się podniosłeś.

Kamil1064

Ekspert
*
3848 164 1