/  Forum  /  Kategoria ogólna  /  Ogólnie o PKB  /  Tutoriale - moje spostrzeżenia

Tutoriale - moje spostrzeżenia

#0 Tutoriale - moje spostrzeżenia

#36553, 20151109, 20:58:25
Hej
Od jakiegoś czasu wkręcam się w zabawę z blenderem i mam pewne spostrzeżenie co do tutoriali zamieszczonych przez Piotra. Generalnie bardzo mi się podobają i są bardzo czytelne i zrozumiałe. Jednak w trakcie nauki programu zauważyłem, że dużo lepiej pracuje mi się na gotowych przykładach modelowania "czegoś tam" niż uczy z tutoriali tematycznych.

Z tutków Piotra zrobiłem bombki i studnię, jednak brakuje mi innych przykładów modelowania obiektów od A do Z.

Obecnie przerabiam tutoriale gościa - Alimayo Arango, który pokazuje jak wykonać konkretne modele. Zrobiłem już kilka robotów i osobiście najbardziej odpowiada mi taka forma nauki.
Dlatego może warto by uzupełnić tutoriale PKB o takie podejście - modelowanie w praktyce.

Żebym nie wyszedł na jakiegoś marudę - tutoriale PKB są SUPER ! Dla mnie jednak forma nauki poprzez modelowanie według wzorca jest najbardziej odpowiednia.

Robert83

Użytkownik
*
161 1 3
:)

#1 Odp: Tutoriale - moje spostrzeżenia

#36571, 20151109, 22:47:12
Piotr raczej nie ma zbyt dużo wolnego czasu na nagrywanie tutków gdzie krok po kroku prowadzi za rączkę, bo jeszcze tyle działów jest do opracowania. Na szczęście można się posiłkować innymi tutorialami. Obecnie jest ich bez liku. Dla Piotra powinniśmy zaprojektować jakiś pomnik za wkład w popularyzację Blendera w Polsce.:))

mariuszrej

Użytkownik
*
141 16 1
Spać się chce!

#2 Odp: Tutoriale - moje spostrzeżenia

#36689, 20151113, 00:17:00
Czasu jest mało, a wolę dawać wędkę zamiast ryby, gdyby chodziło priorytety poza tym, co wspomniał mariuszrej.
-piotr-

Piotr

Administrator, Ekspert
*
3962 193 8
BFCT