/  Forum  /  Kategoria ogólna  /  Ogólnie o PKB  /  Nauka wizualizacji architektury

Nauka wizualizacji architektury

#0 Nauka wizualizacji architektury

#48197, 20170225, 16:02:51
Witam. Od paru dni zaczęłam przeglądać tutoriale PKB. Chciałabym się nauczyć wykonywania fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych i tu pojawia się moje pytanie: Czy nauczę się tego z tego kursu? Widzę że tutoriali jest tu na prawdę mnóstwo jednak nie widzę takich typowo pod wizualizacje arch. Może ktoś podpowie na jakich tutorialach warto się skupić?

mili120

Przybysz
*
1 0 0
jestem tu nowy!

#1 Odp: Nauka wizualizacji architektury

#48403, 20170313, 23:03:44
Rob Tuytel zrobil kilka tutkow o architekturze na YT a jego kurs na Udemy jest naprawde swietny (kosztuje majatek bez promocji £125, ale Udemy robi co i rusz promocje i mozna go kupic czesto za 10% naprawde dobrze wydane pieniazki 33.5 godz filmow i jego ksiazka)
Wayward Art Company zrobil kurs o Archviz w BlenderGame ma tez kilka innych ciekawych filmow
Cryonetic Studio na YT ma kurs 30+ filmow o architekturze  (Combo Gimp+Blender+Unreal Engine)
jest tez uwielbiany przez wielu Andrew Price vel Andrzej Cena ale to nie to samo co na poczatku.

Guziczek101

Użytkownik
*
85 11 0
11072678

#2 Odp: Nauka wizualizacji architektury

#48411, 20170314, 09:33:14
Aktualnie, jeszcze przez jeden dzień, za 15 ojro

https://www.udemy.com/blender-environments/

Tombom

Aktywny użytkownik
*
405 43 7

#3 Odp: Nauka wizualizacji architektury

#49774, 20170628, 14:04:06
Rob Tuytel zrobil kilka tutkow o architekturze na YT a jego kurs na Udemy jest naprawde swietny (kosztuje majatek bez promocji £125, ale Udemy robi co i rusz promocje i mozna go kupic czesto za 10% naprawde dobrze wydane pieniazki 33.5 godz filmow i jego ksiazka)
Wayward Art Company zrobil kurs o Archviz w BlenderGame ma tez kilka innych ciekawych filmow
Cryonetic Studio na YT ma kurs 30+ filmow o architekturze  (Combo Gimp+Blender+Unreal Engine)
jest tez uwielbiany przez wielu Andrew Price vel Andrzej Cena ale to nie to samo co na poczatku.

Jeśli mowa o Andrzejku, mówisz że to nie to samo co podałeś. Masz na myśli, że to niższy poziom tutoriali?
Wcześniej rozważałem tylko Architecture Academy, czy do profesjonalnych wizualizacji bardziej nada się kurs z Udemy?

Ro

Nowy użytkownik
*
14 4 0
jestem tu nowy!

#4 Odp: Nauka wizualizacji architektury

#49777, 20170628, 18:53:17
Nie mialem mozliwosci obejrzec Architecture Academy (wybralem Roba Tuytela taniej :D ) co do Andrzeja to odnosilem sie do Tutkow z YT i jakos poziom tych tutkow spadl drastycznie rozumiem ze on chce sprzedac jak najwiecej swoich kursow i addonow bo z tego zyje, ale w moim odczuciu gosc sie wypalil zwlaszcza gdy porownamy jego stare tutki na YT.

Guziczek101

Użytkownik
*
85 11 0
11072678

#5 Odp: Nauka wizualizacji architektury

#49778, 20170629, 10:07:42
gość nie tyle się wypalił co zmienił zajęcie

zaczynał jako samotny kreator bloga z tutkami do blendera - i temu poświęcał czas
teraz zajmuje się rozwijaniem biznesu full time
i nie dziwię się ze brak mu czasu na przyłożenie się do tutków

ot zmiana priorytetów...

za to teksturki na poliigon są naprawdę dobre.
po prostu zmieniły się kluczowe produkty... no i "cena" też...
pracuję dla przyjaznej blenderowi renderfarmy https://garage.farm/
taka moja rola...

djtartak

Użytkownik
*
255 30 1
One Blend to rule them all...