/  Forum  /  Kategoria ogólna  /  Software/Oprogramowanie  /  Paintstorm Studio (linux beta)

Paintstorm Studio (linux beta)

#0 Paintstorm Studio (linux beta)

#49344, 20170525, 13:43:06
Jak w temacie - chyba niezły soft do digital painting'u pojawił się również pod Linuxa. Pobrać do testów można z poniższego linku:
http://www.paintstormstudio.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=1884&hilit=linux
Program jest komercyjny, jednak - biorąc pod uwagę świetne opinie - cena 19$ to w zasadzie darmo  :D.

Jakby tak jeszcze chłopaki od Affinity zmienili zdanie...

seguleh

Nowy użytkownik
*
9 1 0
jestem tu nowy!

#1 Odp: Paintstorm Studio (linux beta)

#49346, 20170525, 15:15:09
Też dziś trafiłem na ten program :). Dla kogoś zajmującego się bardziej profesjonalnie malarstwem na linuxie to cena jest naprawdę atrakcyjna, a soft bardzo przyjemny. Jak dla mnie, do robienia co jakiś czas paru mało wyrafinowanych szkiców Krita w zupełności wystarcza.

Arek

Ekspert
*
3569 460 3
Tak 49396350

#2 Odp: Paintstorm Studio (linux beta)

#49356, 20170525, 21:15:23
Krita to potężny soft jest i basta :D. Wystarczy spojrzeć na prace paru pacjentów, niestety paru bo paradoksalnie największą bolączką Krity jest... niewielka ilość prawdziwych wymiataczy od digital paintingu. A szkoda, bo jeśli chodzi o silnik pędzli to Fotosklep może Kricie co najwyżej butki czyścić. Ale wracając do PSS - tak czy owak, jak wyjdzie pełna wersja, kupię na bank choćby z tego względu, że 19$ to mi się zdarzyło na grę wydać (pod Pingwina oczywgipsie). A, z tego co dziś potestowałem chwilę, niektóre rozwiązania wydają się interesujące. A skoro twórcom chciało się zrobić wersję dla tego marnego 2,5% rynku - warto ich wesprzeć. Tak se myślę, ale co ja tam wiem... :D

seguleh

Nowy użytkownik
*
9 1 0
jestem tu nowy!