/  Forum  /  Kategoria ogólna  /  Software/Oprogramowanie  /  Program do obsługi zleceń

Program do obsługi zleceń

#0 Program do obsługi zleceń

#51503, 20171201, 09:47:11
Witam. Poszukuję jakiegoś dobrego programiku do obsługi zleceń na potrzeby agencji reklamowej.
Czy polecicie coś sensownego?
Z wymagań, to musi być możliwość pracy z kilku komputerów na jednej bazie danych i najlepiej w wersji do zainstalowania a nie online.

Trafiłem kilka dni temu na ten:
http://www.softwareprojekt.com.pl/oprogramowanie/system-obslugi-zlecen
i generalnie spełnia on większość moich założeń, ale po zapoznaniu się z wersją demo zauważyłem sporo niedoróbek i bugów, które będę chciał zgłosić lecz dokładne opisanie wszystkiego potrwa i może w międzyczasie Wy coś polecicie?

Z góry dzięki

Zyzio

Aktywny użytkownik
*
559 45 0

#1 Odp: Program do obsługi zleceń

#51504, 20171201, 09:57:52
Jest to podobne do programu do zarządzania zadaniami - ale niestety tam nie wydrukujesz se fakturek i innych druczków i nie policzysz też ile np zarobiłbyś/wydał w przyszłym miesiącu itp. Program zwie się Task Coach - darmowy.

winhelp

Użytkownik
*
277 20 1
Miłego dnia!

#2 Odp: Program do obsługi zleceń

#51505, 20171201, 10:07:19
Task Coach używam cały czas do śledzenia i zliczania czasu pracy nad danym projektem i w tym aspekcie sprawdza się bardzo dobrze, ale do bardziej kompleksowej obsługi zleceń potrzeba czegoś więcej.

Zyzio

Aktywny użytkownik
*
559 45 0

#3 Odp: Program do obsługi zleceń

#51536, 20171204, 22:57:51
No to chyba znalazłem to czego szukałem, więc gdyby kogoś też zainteresowało,
"Faktury 2017" firmy Elisoft.

http://elisoft.pl/pobierz/download.aspx  (wersja darmowa to ta na zielonym pasku)

Programik jest fantastycznie pomyślany, i pomimo tego, że nazwa może wskazywać na coś, co służy tylko do wystawiania faktur ma on znakomicie rozbudowany moduł obsługi zleceń wraz z możliwością zdefiniowania własnej bazy usług, towarów z określonymi cenami itp. bardzo tego dużo, no i można działać w sieci na kilku komputerach jednocześnie korzystając ze wspólnej bazy danych.
Darmowa wersja ma ograniczenie chyba do 15 faktur w miesiącu ale ta funkcjonalność nie jest mi potrzebna bo firma korzysta z jakiejś usługi online w tym zakresie, chyba że przekonam prezesa bo cena za pełną wersję na dowolną ilość stanowisk jest bardzo atrakcyjna a licencja dożywotnia!

Zyzio

Aktywny użytkownik
*
559 45 0