/  Forum  /  Blender Ogólnie  /  Prace ukończone  /  Music Box Animacja

Music Box Animacja

#0 Music Box Animacja

#51728, 20171228, 21:50:46

starrk92

Nowy użytkownik
*
11 3 1
jestem tu nowy!

#1 Odp: Music Box Animacja

#51731, 20171229, 10:52:08
Fajne, ale nie podoba mi się ta szalona kamera i takie ucięte otoczenie. Powinieneś je tak ułożyć, by współgrało i pomagało kamerze kręcić super kadry, w końcu to 3D, możesz zrobić wszystko co chcesz. Bardzo dziwnie odczucia daje mi taki kawałek podłogi zawieszony jakby w próżni. To że wszystko jest w jednym ujęciu na jednej kamerze jest ok, bo to trochę załamuje filmowość i jest wrażenie jakby się było w środku akcji, ale z drugiej strony ona w ogóle nie idzie z tą muzyką, na początku powinna iść jakoś powoli, może z daleka, może tańczyć w rytm tej pozytywki nawet jeśli chcesz mieć taką dynamiczną, przy tym z focusem na to, jak ona się otwiera i jak ten ludzik się wyłania i tańczy. Po prostu wyobraź sobie że jesteś operatorem w realnym świecie i nie możesz po prostu rzucić kamery byle gdzie, to też jest część filmu, nad którą trzeba przysiąść.

Chris4132

Aktywny użytkownik
*
385 26 0

#2 Odp: Music Box Animacja

#51732, 20171229, 12:07:23
Dzieki. ;) Co do kadru - poczatkowo mialo to wygladac inaczej, ale z racji zaoszczedzenia czasu i pamieci zostalo tak, nie zdradzam nic jednak bo byc moze wyrenderuje to tak jak mialo wygladac finalnie

starrk92

Nowy użytkownik
*
11 3 1
jestem tu nowy!

#3 Odp: Music Box Animacja

#51733, 20171229, 12:22:36
Nie wiem dlaczego, ale oglądając to moim pierwszym skojarzeniem był Resident Evil. :) Jak dla mnie kamera porusza się zbyt gwałtownie i sam filmik prosi się o bardziej mroczny klimat czyli odwrotność tego co pokazuje. Może lepiej by było zamiast przygasającego światła rozświetlać w ten sposób mrok i dorzucić coś niespodziewanego na finał by skupić uwagę widza na czymś bardziej ciekawym niż ten okrągły element. Coś przyciągającego w sobie ma ta animacja, ale można by ją było jeszcze dopieścić.

Remik

Ekspert
*
2483 120 9