/  Forum  /  Kategoria ogólna  /  Sprawy różne  /  Blender do renderów aranżacji pokoików dziecięcych

Blender do renderów aranżacji pokoików dziecięcych

Witam

Chciałem się poradzić i zapytać co Wy o tym sądzicie.

Mam klienta, który produkuje łóżeczka dziecięce i chciałby swoje produkty prezentować na stronie czy też innych materiałach reklamowych w formie zaaranżowanych pokoików. Oczywiście znam Blendera i jego możliwości, ale mam pytanie czy takie aranżacje :

Robi się właśnie w takich programach jak Blender? Czy może są inne programy które pomagają przy takiego typu aranżacjach? A może mi się wydaje że to jest 3D i to wszystko jest robione w realu? Tylko jakie koszta...

Wiem, że w Blenderze jest możliwe takie coś do uzyskania jak wszystko.. Ale czy iść tą drogą czy inną?

troman

Nowy użytkownik
*
16 2 0
jestem tu nowy!
Dwa pierwsze to real, ostatnie to render. Jeśli się rozejrzysz, to jest dużo osób zajmujących się typowo wizualizacjami interior w Blenerze.

vipovsky

Użytkownik
*
174 4 0
A po czym to stwierdzasz?

Moje pierwsze próby :

troman

Nowy użytkownik
*
16 2 0
jestem tu nowy!
Jeżeli chodzi o odróżnianie real foto od renderu to trzeba szukać niedopracowań, których się by nie zrobiło w prgramie graficzny na pierwsza zdjęciu widać np nierówne szuflady. W praktyce grafik też tak może zrobić ale mi np. osobiście strasznie rani serce kiedy muszę "psuć" render dla realizmu.
kozakbartosz.pl

Kosak

Użytkownik
*
140 8 0
Front-end developer and 3d graphic designer
Ostatnia zmiana: 20190812, 10:02:35 wysłana przez Kosak