/  Forum  /  Profil użytkownika glukoz  /  Pokaż wiadomości  /  Pokaż wątki

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - glukoz

Strony: [1]
1
Prace ukończone / Troll Muzykant
« dnia: 20170411, 16:24:28 »
To już ostateczna wersja. Jest to najbardziej złożona scena wykonana przeze mnie jak do tej pory, natomiast zdaję sobie sprawę, że wiele rzeczy można by było zrobić lepiej. Trzeba iść dalej :D Podziękowania dla wszystkich, którzy wypowiadali się w temacie WIP.


2
Prace w toku / Wesoła twórczość w toku.
« dnia: 20161229, 20:09:37 »
W ramach mojej wesołej twórczości wyprodukowałem ostatnio coś takiego:Poszukuję ochotnika, który chciałby pobawić animacją przy tej scenie. Może udałoby się stworzyć razem coś fajnego? :)

3
Stworzyłem ostatnio add-on, który wspomaga generowanie płytek, dachówek w zastosowaniach wizualizacji architektonicznej. Tutaj można obejrzeć krótką prezentację:

https://www.youtube.com/watch?v=K0LRJ_mPR_M

Sam add-on można zakupić na Blender Markecie za niewygórowaną opłatą: https://blendermarket.com/products/tiler-add-on

Myślę teraz nad dalszym rozwojem funkcjonalności i przyszedł mi do głowy pomysł na tworzenie displacement mapy z wygenerowanych dachówek. Krótką prezentację takiej funkcjonalności można zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=eeuufaoZadQ

Będę wdzięczny za wszelakie opinie i sugestie.

4
Witam!

Od jakiegoś czasu zajmuję się rozwojem mojego autorskiego pomysłu na produkt graficzny. Projekt jest jak na razie w fazie badawczo-rozwojowej, nie jestem jeszcze pewny co się z tego wykluje, o ile cokolwiek się wykluje :) Tym nie mniej pracy jest co niemiara i dlatego poszukuję osób, które byłyby chętne do przyłączenia się do przedsięwzięcia. Chodzi głównie o programistów addonów, ale osoby z zacięciem artysty również będą mile widziane. Jeżeli przeraża Cię myśl o spędzeniu reszty życia na pracy na etacie to ta oferta jest dla Ciebie ;)

Na tę chwilę kieruję odzew do osób z Poznania (ew. okolic), bo w tym mieście aktualnie mieszkam. Daj znać, to spotkamy się w cztery oczy i opowiem wszystko co i jak :)

Pozdrawiam

5
Prace ukończone / glukoz - prace różne
« dnia: 20160301, 22:38:34 »
Cześć!

Ostatnio stworzyłem sobie model akordeonu. Wyszło to tak:Na tym filmiku można zobaczyć działanie rig'u:

https://www.youtube.com/watch?v=NNaiemTSa6s

Jak zawsze krytyka i sugestie wszelakie mile widziane. Zresztą jakby ktoś miał pomysł na ulepszenie modelu pod dowolnym kątem to zapraszam do ściągania, modyfikowania i chwalenia się efektami: http://www.blendswap.com/blends/view/83414 :)

6
Prace w toku / Takie sobie rzeźbienie
« dnia: 20160106, 16:19:53 »
Cześć

Ostatnio zacząłem bawić się trybem sculpting w Blenderze. Pierwszy rezultat mojej radosnej "twórczości" wygląda o tak:Zaraz po tym zabrałem się za coś bardziej konkretnego:Zapewne poznacie tego pana :) Pomimo tego, że odwzorowanie nie jest super dokładne to i tak jestem całkiem dumny z siebie, bo wydawało mi się, że efekt będzie dużo gorszy.

7
Prace w toku / Śmigło VFX
« dnia: 20151221, 21:01:48 »
Hej

Swego czasu poszukiwałem chętnych do współpracy przy tworzeniu VFX do animacji (w tym wątku: http://polskikursblendera.pl/forum/index.php/topic,1816.0.html). Niestety nikt się wtedy nie zadeklarował, pomysł trafił więc na półkę na jakiś czas. Ostatnio nowa wena we mnie wstąpiła i postanowiłem podłubać trochę przy tym we własnym zakresie. Na razie wyprodukowałem statyczny obrazek:Będę wdzięczny za opinie :) Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na konstruktywnej krytyce, gdyż zdaje sobie sprawę, że na tym etapie wynik jest jeszcze daleki od doskonałości.

Pozdrawiam

8
Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu uczę się tworzenia grafiki 3D w Blenderze, również z materiałów PKB (tutaj wielki ukłon dla pana Piotra za stworzenie tego kursu).

Tak sobie ostatnio pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby znalezienie w okolicy osób o podobnych zainteresowaniach i umiejętnościach, które chciałby wspólnie popracować nad projektami. Myślę, że korzyści takiego rozwiązania nie trzeba specjalnie wymianiać: wymiana doświadczeń, inspiracji, no i przede wszystkim fakt, że cztery/sześć rąk jest w stanie wykonać dużo bardziej zaawansowany projekt w tym samym czasie niż ręce dwie, co przekłada potem się na jakość portfolio :)

W rzeczy, nad którymi teraz pracuję: mały projekt tuningu samochodu obliczony na radzenie sobie z korkami:

https://www.youtube.com/watch?v=veWy6rPoSgo

Moim zamiarem jest połączenie animacji mechanizmu z nagraniem viedo samochodu. Przydałaby się osoba ukierunkowana na VFX, która chciałaby się zająć tym tematem.


Trójmiejscy blederowcy łączcie się! :)

Strony: [1]