Otwarcie Forum

Witajcie. Po okresie prób i analiz, udostępniam prościutkie, przyjemne forum pod TYM adresem.
Forum nie jest podlinkowane pod stronę główną, i na razie trochę proponuje je potestować. Emaile wysyłają się z niego z niewielkim opóźnieniem i tak zostanie; nie jest całkiem po polsku (spolszczenia całego nie było, trochę poprawiłem, ale sporo zostało EN), no i nie wiem, czy wszystko dobrze działa. Na razie rejestracja jest możliwa za pomocą captcha – jeżeli wlezą jakieś boty, zrobimy rejestrację tylko na zasadzie polecenia lub zaproszenia. Zapraszam do testów!

Zapraszam na Forum!

   
ID: 1763

Wasze przemyślenia

A ja mam problem kiedy przeglądam forum, a konkretnie posty to żeby je zobaczyć muszę zaznaczyć strone jak np. do kopiowania tekstu.Obecnie korzystam z Chroma.Czy ktoś ma, miał podobny problem? 

Czyli widzisz kolory zupełnie bez sensu? Zrób może screenshota i pokaż. Dłubałem trochę w stylach bo niektóre strony były nieczytelne, ale mogłem coś przeoczyć.

Nie wiem czy od wczoraj się coś zmieniło, ale od późnego wieczora było już wszystko ok.

Ja tam lubię twoje posty a co niby mamy cały czas być super perfekcyjni i mówić tylko o pracy lub o nauce i zdobywaniu wiedzy?
Przepraszam ale jestem człowiekiem:))))

Nie chciał bym aby zabrzmiało to jak kącik wzajemnej adoracji 🙂 ale vice versa  

Przyznam się szczerze iż pomyślałem że to jest przytyk też w moją stronę, niekiedy moje posty mogą być mało merytoryczne i zbyt „ekspresyjne” i tak naprawdę nic nie wnoszą tylko spamią.
O ortografii i gramatyce już nie wspomnę. Gdy nic mi nie podkreśla na czerwono tego co pisze to czuje się zagubiony. Gdyby tak było to walcie prosto z mostu. Nie jestem osobą która się obraża.
„Nie ufaj osobą które się kłaniają i ściągają czapki” (tekst piosenki z Hey).
P.S. Nie był bym sobą jak bym takiego czegoś nie dodał na koniec 🙂