Edytor Nodów – rodzaje nodów wejściowych (Input Nodes)

Uwaga!

Zwróć uwagę na datę.

Ten materiał (cokolwiek to jest) został stworzony w czasach gdy nie było Blendera z serii 2.8, i może być PRZESTARZAŁY! Blender rozwija się bardzo szybko.

Nody wejściowe to takie nody, które przynoszą informacje do systemu. Są jednym słowem generatorami informacji, lub pozwalają wprowadzić liczbę, kolor, obrazek, film, czas lub współrzędne wszędzie tam, gdzie dane informacje są potrzebne.
W filmie omawiam wszystkie rodzaje nodów wejściowych, nie tylko kompozytowe, ale także dla Materiałów i Tekstur. Ten materiał jest zalecany dla tych, którzy chcą zacząć pracę z nodami na poważnie 🙂
Polski Kurs Blendera: Edytor nodów – Nody wejściowe

Wasze przemyślenia

Nie mogę się doczekać tej praktyki 🙂 Najlepiej i najszybciej uczę się na przykładach. Trudno jest zapamiętać wszystkie opcje nie wykorzystując je od razu. Ale i tak Ogromne Dzięki za pomoc.

Osobiście mi odpowiada takie akademickie podejście:)Najpierw teoria , dopiero potem zastosowanie jej w praktyce.

Pierwszy w Polsce kompleksowy video-manual blendera. Czekam na dalszy rozwój serwisu. Mam nadzieję, że autor przewiduje bardziej praktyczne tutoriale podobnie jak w http://cgcookie.com/blender/ tutaj bardziej przypomina to wykłady akademickie 🙂

A co Ty o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *