Konfiguracja podstawowa, wersja 2.7+

Uwaga!

Zwróć uwagę na datę.

Ten materiał (cokolwiek to jest) został stworzony w czasach gdy nie było Blendera z serii 2.8, i może być PRZESTARZAŁY! Blender rozwija się bardzo szybko.

Konfiguracja to coś, w czym zdecydowanie lubimy grzebać. Oczywiste jest to, że aby grzebać w konfiguracji bezpiecznie, należy wiedzieć, czego ona dotyczy.
Zapraszam do zaznajomienia się z odświeżonym tutorialem, który nieco uzupełnia starą wersję dotyczącą konfiguracji Blendera 2.6. Tym razem przedstawiam w skrócie wersję 2.7. Ten tutorial rozwinięty jest następnie na dalsze części, dotyczące konfiguracji zaawansowanej, w której pokazuję jak zmienić własne fonty, jak dodać własny wygląd oraz jak zdefiniować własne skróty klawiszowe do poleceń, które skrótu nie mają. Zapraszam! W materiale wideo przedstawiam podstawową konfigurację Blendera. Jest to uaktualnienie starego tutoriala, który nagrywałem na ten temat dość dawno. Link do starej wersji z 2012 roku: Konfiguracja Blendera

Wasze przemyślenia

Przydała by sie aktualizacja. Ekrany w najnowszej wersji się różnią, doszły różne opcje.

Co oznacza i za co jest odpowiedzialna opcja w Save User Setting, w zakładce system: VBOs znajdująca się pod Anisotropic Filtering i domyślnie jest wyłączona?

A co Ty o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *