Renderowanie w konsoli + opcje Blendera

Uwaga!

Zwróć uwagę na datę.

Ten materiał (cokolwiek to jest) został stworzony w czasach gdy nie było Blendera z serii 2.8, i może być PRZESTARZAŁY! Blender rozwija się bardzo szybko.

Temat mojej ulubionej konsoli powraca z pełną mocą, i tym razem porozmawiamy o renderowaniu za pomocą Blendera, ale bez GUI.
Wiem, że brzmi to jak jakaś herezja, ale jest to możliwe i często używane rozwiązanie – ponieważ do samego wyrenderowania sceny nie jest nam potrzebna ani mysz, ani żadne okna Blendera, tylko prosty i nieskomplikowany dostęp do konsoli właśnie. I to jest właśnie sedno tego tutoriala. Temat nie jest może zbyt prosty dla początkujących, ale zachęcam do zapoznania się – być może nie będzie to takie trudne!W materiale wideo pokazuję jak wykorzystać opcje uruchomieniowe Blendera, które możemy wpisać uruchamiając z konsoli nasz ulubiony program. Tłumaczę też jak ważna jest kolejność opcji, ale nie wyjaśniam wszystkich opcji. Jeżeli będziecie chcieli abym coś jeszcze pokazał lub wyjaśnił, dopytajcie się w komentarzach 🙂

A co Ty o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *