Zakończenie kursu w TASKu

Spokojnie, to nie koniec Polskiego Kursu Blendera, tylko zakończenie Kursu, który prowadziłem równolegle dla zaproszonych gości, w siedzibie Trójmiejskiego Centrum Sieci i Komputerów Dużej Mocy.
Dziękuję za udział, zachęcam Was do dalszej pracy i do poznawania wszystkich ukrytych tajemnic Blendera i innych programów 3d. Było bardzo OK, kurs podobał mi się jako prowadzącemu, a najlepsze było to, że zrobiliście ogromne postępy! Załączam film z rozpoczęcia, można sobie przypomnieć jak to wyglądało. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko; film na YT jest prywatny, umieszczam go tylko tutaj:
Kurs w TASKu – zakończony.
Prace kursantów można obejrzeć w specjalnie do tego celu przygotowanej galerii. Zapraszam także do komentarzy i uwag krytycznych 🙂  
ID: 704

Wasze przemyślenia

Zaskoczyło mnie , że kogoś zaskoczyła obecność na zajęciach płci pięknej.Cóż za kategorie myślenia.Płeć piękna, wbrew pozorom, to płeć mądra. Studenci w Akademii Sztuk Pięknych stanowią w 80%, a może i więcej, kobiety.

Przyznam, że Pańskie lekcje są rewelacyjne i bardzo pomocne przy samodzielnej nauki, jestem byłym użytkownikiem 3DSMAXA, Blender zainteresował mnie ze względów ekonomicznych 🙂 Szkoda, że nie jest mi dane bywać na Pańskich zajęciach z powodów oczywistych (inna lokalizacja zamieszkania). Zaskoczyło mnie, że na zajęcia przychodzi płeć piękna 🙂 Kończąc chciałem napisać, że czekam na kolejne lekcje, pozdrawiam.

Dziękuję 🙂 Dla mnie prowadzenie tego kursu to było super fajne przeżycie, a praca z zainteresowanymi Blenderem ludźmi, to sama czysta przyjemność 🙂