Galeria Użytkowników

W tej galerii zebrałem prace nadesłane przez Was – moi drodzy – przez Użytkowników Polskiego Kursu Blendera. Jest to dla mnie dowód, że są osoby, które nauczyły się czegoś dzięki mojej pracy, no a najbardziej cieszy mnie to, że nie bały się pokazać swoich dzieł. Wspaniałe jest to, że chcecie pokazać, że PKB ma sens! Dziękuję! Każda nadesłana praca mnie bardzo cieszy, i nie każda musi tu trafić. Jeżeli udało Ci się coś osiągnąć dzięki temu serwisowi, napisz do mnie!!! Bardzo wszystkim dziękuję za nadsyłanie prac!  
ID: 505

Wasze przemyślenia

Cześć, moglibyście mi podpowiedzieć czy wizualizacje (zwłaszcza wnętrz) robicie na samym tylko blenderze czy macie jakiegoś v-ray dodatkowo, czy coś innego jeszcze… ?

Witam, zacząłem zabawę z blenderem jakieś 4 dni temu i chciałem się podzielić moimi wypocinami; https://www.dropbox.com/s/u1teuflpj5pmigw/bile%204.png?dl=0 , chciał bym także zapytać, jak uzyskać fakturę, taką „wypukłą”, płótna stolu bilardowego, aby wyglądało to bardziej realistycznie, to samo dotyczy się kredy. Będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdrawiam.
Paweł Kowalczyk vel Kowalski

Dziękuję Ci za podesłanie prac. Myślę, że dobrze zrobisz, gdy wejdziesz na Forum (http://polskikursblendera.pl/forum/), zarejestrujesz się tam, i w odpowiednim dziale przedstawisz swoje prace. Możesz liczyć na komentarze. Widać, że pokonałeś pierwsze trudności w renderowaniu, i że jesteś na pewnym etapie drogi ku profesjonalnej grafice 3d 🙂 Wiele jeszcze przed Tobą, ale sporo już osiągnąłeś 🙂

A co Ty o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *